Jauns produkts

DPS5015 Konstanta Sprieguma Kārtējo Soli uz leju, Programmējams Ciparu Barošanas Buks Sprieguma Pārveidotājs Krāsu LCD voltmetrs 15A

999 vienības:

€30.71

Visi mūsu produkti ir izstrādāti un ražoti ar sevi. Tāpēc uzskatām, ka mūsu kvalitāte, cena un apkalpošana būs noteikti sniegs jums apmierinātību!

Konstanta Sprieguma Nemainīga Strāva

Programmējamas Vadības Sistēmas Elektroenerģijas Piegādes Jaudas Moduļa

Produkts modelis: DPS5015

Vispārīga Informācija

Ar konstantu spriegumu un pastāvīga strāva programmējamu vadības barošanas modulis likt kolekcija no analogās integrācijas un ciparu kontroles funkcijas vienā. Tā regulējams izejas spriegums diapazons 0-50.00 V, soli pa 0.01 V. Tā regulējams izejas strāvas diapazons ir 0-15.00, soli pa 0.01 A. Šis modulis ir izslēgšanās saglabāti funkciju un var saglabāt 10 grupām, iepriekš vērtību. Un tas arī ir funkcija ieguves ātri divās grupās saglabātā vērtība. Salīdzinājumā ar tradicionālo analogo barošanas, tas ir ērtāk, lai ātri iegūtu spriegumu vai strāvu, kas nepieciešama. LCD displeja modulis ir funkcija digitālais voltmetrs un ammeter. Jūs varat apskatīt iepriekš spriegums, ieejas spriegums, izejas spriegums, iepriekš strāva, izejas strāva, jauda, utt. par izejas valsts atgādināt jomā, jūs varat redzēt, ka izeja tiek atvērta vai tās nav, valsts konstanta sprieguma, un pastāvīga strāva, izejas ir normāli vai nav, galvenais ir bloķēta, vai nav, un pašreizējo datu grupas, kas tiek izmantota. Uz iestatījumu datus interfeisu, jūs varat pielāgot pārsprieguma vērtību, pārstrāvas vērtību, vairāk jaudas vērtība, datu kopas un LCD spilgtumu. Šajā modulī ir daudz priekšrocību, maza izmēra, uzlabotas funkcijas, labu vizuālo efektu, augstas darbību, augstas precizitātes, tiek izmantota neatkarīgi, ir ielikt ierīcē un plaši izmantota.

Tehniskie parametri

Ieejas sprieguma diapazons: 6.00-60.00 V Izejas sprieguma diapazons: 0V-50.00 V

Izejas strāva: 0-15.00 Izejas strāvas diapazons: 0-750W

Produkta Svars: aptuveni 222g Displeja moduļa izmērs: 79*43*41(mm) (L*W*H)

Atvērt izmērs: 71mm*39mm Jaudas moduļa izmērs: 93*71*41(mm) (L*W*H)

Garums savienojoša līnija: 200mm Fiksētu caurumu centru attālums: 86mm, 64mm

Izejas spriegums izšķirtspēja: 0.01 V Izejas strāva izšķirtspēja: 0.01 A

Izejas Spriegums precizitāte: ± (0.5% + 1 cipars) Izejas Strāva precizitāte: ± (0.5% + 2 cipari)

PIEZĪME: 1.Jums jāpārliecinās, ka ieejas spriegums ir 1,1 reizes lielāks nekā izejas spriegumu. Ar lielu pašreizējos apstākļos, pievērst uzmanību siltuma izvadīšanu.

2. Kad strāva ir vairāk nekā 10A vai temeperature ir vairāk nekā 45 °c , ventilators sāks strādāt. kad temeperature ir vairāk nekā 65°c, modulis nedarbosies,

DPS3003link:

DPH3205link:

DPS3012link:

DP50V5A:

DP30V5A:

DP50V5A:

DPS6015link:DIS

DPS3005lInk:

DPS5005link:

DPS 5015link:

DPS3003link:

Paneļa apraksts

1-Sprieguma iestatījums/Page up, lai izvēlēties/Īsceļu ekstrakts M1 datu grupu

2-Datu iestatīšana/ Ekstraktu vērtība norādītajai datu grupas/Store vērtība uz norādīto datu grupu

3-Pašreizējais iestatījums/Lapa uz Leju, lai izvēlēties/Īsceļu ekstrakts M2 dati grupa

4-1.44 collu krāsu LCD ekrāns

5-Kodēšanas potenciometra/Datu korekciju/Bloķēšanas visas pogas

6-Atvērtu vai aizvērtu izejas

Displejs saskarnes apraksts

7-iepriekš vērtību izejas spriegums

8 - faktiskā vērtība izejas spriegums

9-faktiskā vērtība izejas strāva

10-faktiskā vērtība izejas jauda

11-faktiskās vērtības ieejas spriegums

12-iepriekš vērtību no izejas strāva

13-Taustiņu bloķēšana vai atbloķēšana uzvednes

14-Jauda normāla vai neatpazīs

15-Konstanta sprieguma, un nemainīgu pašreizējo statusu uzvednes

16-Datu kopums uzvednes

17-Atvērtu vai aizvērtu izejas uzvednes

18-iepriekš iestatīts izejas spriegums

19-iepriekš iestatīts izejas strāva

20-iepriekš iestatīts pārspriegumu

21-iepriekš iestatīts strāvas

22-iepriekš iestatīts pārāk jauda

23-iepriekš iestatīts ekrāna spilgtumu

24-iepriekš iestatīts datu kopa

25-faktiskā vērtība izejas spriegumu un izejas strāva

Ekspluatācijas instrukcijas

Kad savienojiet strāvas padeves, ekrāns rāda laipni logu, pirmkārt, un pēc tam nonāk galvenajā interfeisā. Uz galvenā saskarne, izejas uzstādīt spriegumu un izejas iestatīt pašreizējo vērtību, kas ir uz augšu no ekrāna. Lielo burtu vērtību, kas par kreisi ir kārtējā nekustamā izejas spriegums, strāva reālā izejas strāva un pašreizējo reālo izejas jaudu. Ieejas spriegums ir uz ekrāna apakšdaļā. Ir daži darbojas statusa ikonas pa labi no ekrāna, taustiņu bloķēšanas ikona, nestandarta izejas statuss ikona, konstants spriegums un pastāvīga strāva ikona, datu kopas padoms ikonas un atvēršanas vai aizvēršanas izejas ikonas.

Uzstādīt izejas spriegumu un izejas strāva uz galvenā saskarne.

Nospiediet taustiņu V/↑taustiņu īsi, jūs varat ieiet sprieguma iestatījumu statusu. Pēc tam nospiediet kodēšanas potenciometrs, un pēc tam enter, lai regulētu skaitliskā vērtība. Nospiediet kodēšanas potenciometra ieiet statusa regulēšanai skaitliskā vērtība, kuru vēlaties pielāgot. Savukārt kodēšanas potenciometrs, lai pielāgotu skaitliskā vērtība. Savukārt ar pagriešana pulksteņrādītāja virzienā, lai palielinātu skaitliskā vērtība; Savukārt ar pretēji pulksteņrādītāju kustības virzienam, lai samazinātu skaitliskā vērtība. Ja jūs vēlaties, lai aizvērtu displeja skaitlisko vērtību, nospiediet drīz V/↑. Tajā pašā laikā iepriekš vērtību, tiks uzglabāti. Vai jūs varat darīt neko, vienu minūti statuss tiks automātiski pastāvēja un standarta tiks glabāti pārāk. Jūs varat nospiest/↓, lai iestatītu izejas strāvu pa to pašu ceļu.

Iestatīt datu par datu iestatīšanas saskarne

Uz galvenā saskarne, jūs varat nospiediet SET taustiņu īsi, lai ieietu datu iestatīšanas saskarne. Par datu iestatīšanas saskarne, nospiediet drīz V/↑vai A/↓, lai page up vai page down, lai U-UZSTĀDIET, vai es-noteikti, un pēc tam uzstādīt izejas spriegumu un izejas strāva, ko pats veids, ko izmanto galvenajā interfeisā .

  • Ieejas Spriegums: 6.00-60.00 V
  • Izejas Strāva: 0-15.00
  • Izejas Jauda: 0-750W
  • Modeļa Numurs: DPS5015
  • Izejas Spriegums: 0V-50.00 V
  • Produkcijas Veids: Viena
  • Iepakojuma Svars: 0.39kg (0.86lb.)
  • Vienības Veids: gabals
  • Iepakojuma Lielums: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)

Tagi: Barošanas spriegums, digitālās strāvas padeve, Strāvas Padeve, Lēti barošanas spriegums, Augstas Kvalitātes digitālo barošanas, Ķīna barošanas Piegādātāju.

Uzrakstīt recenziju

DPS5015 Konstanta Sprieguma Kārtējo Soli uz leju, Programmējams Ciparu Barošanas Buks Sprieguma Pārveidotājs Krāsu LCD voltmetrs 15A

DPS5015 Konstanta Sprieguma Kārtējo Soli uz leju, Programmējams Ciparu Barošanas Buks Sprieguma Pārveidotājs Krāsu LCD voltmetrs 15A

Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti