SKINANDE Trauku mazgājamā mašīna iebūvētā, pelēks 60x56x82

Artikuls: 003.858.37
Pieejamība: Pieejams
509.70€
-+

SwedenPlatums: 59.6 cm
Dziļums: 55.5 cm
Augstums: 81.8 cm
Kabeļa garums: 150 cm
Svars: 37.20 kg

Bezmaksas garantija 5 gadi. Garantijas nosacījumi-garantijas brošūrā.5 programmas: izvēlieties programmu, pēc garšas un ņemot vērā veidu, traukuAr funkciju Beam-on-floor. Tievs gaismas stars, kas spīd uz grīdas, kad trauku mazgājamā mašīna darbojas.Klusinātas skaņas liecina par programmas pabeigšana.Augstums augšējo grozu var regulēt, lai atbrīvotu vietu šķīvji un glāzes, dažādi izmēri.Mīksto tapas no plastmasas, kas izvietoti augšējā grozā uztur asinsvadus vietā un samazināt traumu risku.Funkcija, atliktais līdz 24 stundām starta ļauj ieslēgt trauku mazgājamo mašīnu pēc tam, kad jūs vēlaties.Kas saistīti vienā veselumā; var papildināt ar durtiņām ar tādu pašu dizainu, kā pārējā virtuve.Bloķēšana ūdens atrod jebkādu noplūdi un automātiski pārtrauc ūdens plūsmu.Ietaupa gan ūdeni, gan elektroenerģiju, jo vienā reizē var nomazgāt pat 13 trauku komplekti, tērējot šajā gadījumā ir tikai 9,9 litrus ūdens, un viss būs lśniąco затянуто mākoņiem.
Energoefektivitātes klase: A++.
Trokšņa līmenis: 45 db (A).
Ietilpība: 13 pārklāj galda.
Spriegums: 220-240V.
Patērējamā jauda: 0.932 kw * h/standarta cikls, programma " eko.
Ūdens patēriņš: 9,9 litri/standarta cikls, programma " eko.
Elektriskais indikators sāls. Mīkstinātājs darbojas zwapnioną ūdeni, nodrošinot vislabākos rezultātus mazgāšanas un novērš pēdas uz trauku mazgājamajā mašīnā.
Beam on the floor.
Automātiskā nazis durvis.
5 mazgāšanas programmas.
Testa programma: EKO, 50°C.
Automātiska programma: 45°C-70°C.
Intensīva, 70°C.
Ātri, 60ºC, 30 minūtes.
Programma, skalošanas.
Galda virsma, durvis, cokols un rokturi tiek pārdoti atsevišķi.
LED displejs.
Iesūtīts gada 4 saliekamie plaukti tases un 2 saliekamie paliktņi šķīvji.Galda virsma, durvis, cokols un rokturi tiek pārdoti atsevišķi.